Magnetický papír A4 bílý lesklý

Kód: MPBLA4
Neohodnoceno
46 Kč / ks 38,02 Kč bez DPH
Skladem

formát: A4 (297 x 210 mm) | tloušťka: 0.35 mm | barva: bílá lesklá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetický papír představuje kombinaci fotografického papíru s tenkou vrstvou magnetického listu. Magnetický papír přilne na většinu magnetických ploch. Magnetický papír si můžete nastříhat dle libosti, aniž by ztratil své magnetické vlastnosti. Díky magnetickému podkladu je můžete připevnit stejně jako magnetku.

Díky tomuto produktu si vytvoříte:

  • vlastní magnetické fotografie (skvělý dárek např. na ledničku)
  • vizitky
  • etikety
  • jiné propagační materiály

Výhodou magnetického papíru bezesporu je, že je vyroben z materiálu, který nepoškrábe ani nijak nepoškodí a neznečistí podkladový povrch například oproti nálepkám.

Magnetický papír je určen pro inkoustové tiskárny! Používat originální inkoustové náplně do tiskárny! Před použitím magnetického papíru si přečtěte v manuálu Vaší tiskárny, zda dovoluje použití magnetického papíru.

Do podavače tiskárny vkládejte pouze 1 list magnetického papíru. Nedotýkejte se bílé strany určené k potisku a papír zbytečně nepřehýbejte. Při samotném tisku zvolte typ papíru speciální nebo ostatní případně fotopapír. Některé tiskárny se automaticky přizpůsobí papíru. Bude-li finální výtisk vystaven zvýšené vlhkosti, nechte papír nejdříve 24 hodin důkladně proschnout. V případě potřeby si přečtěte manuál k Vaší tiskárně.

Magnetický papír udržujte v čistotě a suchu a používejte pouze v interiéru. Vlhké prostředí může způsobit změnu barev. Používejte jej okamžitě po otevření balení a skladujte na čistém, hladkém a plochém povrchu tiskovou stranou nahoru. Produkt chraňte proti přímému slunečnímu světlu. Potištěný papír rovněž chraňte proti přímému slunečnímu světlu.

Pro dosažení dostatečné kvality výtisku používejte originální inkoustové náplně doporučené výrobcem tiskárny. Zajistíte tím stálost a vyváženost černobílého i barevného tisku.

Varování!
Při nastříhání nebo roztrhání na malé části není předmět vhodný pro děti do 3 let, hrozí nebezpečí uvolnění malých částí a zalknutí nebo udušení. Předmět obsahuje magnetické části. Při spolknutí nebo vdechnutí vyhledejte ihned lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetický papír
formát: A4
tloušťka: 0.35 mm
barva: bílá
povrchová úprava: lesk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: