Magnetické fólie pásky a kapsy

Magnetické fólie

permanentní fólie jsou vyráběny ze směsi vysoce magnetického prášku s polyetylenem. Výsledný produkt má multifunkční použití, zejména jako reklamní nosič.

Za účelem dosažení potřebného vzhledu je možno vnější stranu potisknout. Magnetickou fólii lze snadno ručně stříhat, požadované tvary se ale také snadno strojně vyrazí, vyseknou či vyděrují.

Před aplikací magnetické fólie stačí očistit hladký a rovný povrch, na který má být fólie nanesena. Fólii je vhodné aplikovat pokud možno za pokojové teploty, která zaručuje nejvyšší elasticitu a zpracovatelnost fólie. Jednou za týden doporučujeme odstranit nečistoty z povrchu magnetické fólie, a to směsí teplé vody s běžným čistícím prostředkem.

Dodáváme magnetické fólie o různých tloušťkách (0,4 až 1,4 mm), barvách (natural, bílá, modrá, zelená, červená, žlutá), velikostních provedeních (v rolích nebo nařezané na rozměr A5, A4 či A3), ve standardní nebo samolepící verzi.

Reklama pomocí magnetických fólií je neinvazivní (nepoškozuje povrch, na kterém je umístěna, tudíž jde o vhodnou aplikaci i např. na karoserie automobilů), magnetické fólie lze snadno sejmout a opakovaně použít.

Tloušťka magnetické fólie Síla odtrhová
0,4 mm 22 g/cm²
0,5 mm 30 g/cm²
0,7 mm 43 g/cm²
1,0 mm 60 g/cm²
1,4 mm 67 g/cm²

Jejich využití je však všestranné, mohou sloužit ve školství (pro psaní jako flipchart), logistice, skladovém hospodářství.

Také je možno je využít jako výstražné tabule, výstražné nápisy, přání, piktogramy, dárky, firemní reklamní předměty s logem firmy, nosiče reklamy na automobilech apod.

 

 

U nás zakoupíte fólie: Magnetické fólie - natural, Magnetická fólie - bílá, Magnetické fólie - barevné, Magnetické fólie - samolepící neodymová s 3M, Magnetické fólie - samolepící vrstvaMagnetický papír

 

Magnetické pásky BAREVNÉ

jsou vyrobeny ze směsi vysoce magnetického prášku s polyetylenem. Výsledný produkt má multifunkční použití, zejména jako reklamní nosič.

Magnetický pásek lze snadno ručně stříhat, požadované tvary se ale také snadno strojně vyrazí, vyseknou či vyděrují.

Před aplikací magnetického pásku stačí očistit hladký a rovný povrch, na který má být pásek nanesen. Pásek je vhodné aplikovat pokud možno za pokojové teploty, která zaručuje nejvyšší elasticitu a zpracovatelnost fólie. Jednou za týden doporučujeme odstranit nečistoty z povrchu magnetického pásku, a to směsí teplé vody s běžným čistícím prostředkem.

Tyto magnetické pásky dodáváme v tloušťce 0,7 mm, v barevném provedení (černá, modrá, zelená, červená, žlutá), v délce 500 mm a šíři 15 mm.

Jejich využití je však všestranné, mohou sloužit ve školství (pro psaní jako flipchart), logistice, skladovém hospodářství. Také je možno je využít jako výstražné tabule, výstražné nápisy, přání, piktogramy, dárky, firemní reklamní předměty s logem firmy, nosiče reklamy na automobilech apod.

U nás zakoupíte pásky: Magnetické pásky samolepicí, Magnetické pásky barevné

 

Magnetické kapsy

permanentní kapsy jsou vyráběny ze směsi vysoce magnetického prášku s polyetylenem. Magnetická kapsa umožňuje připevnění jakýchkoliv nápisů, štítků, skladových a evidenčních karet, popisků, návodů apod. na libovolný magnetický povrch.

Magnetická kapsa tak samovolně drží např. na regálech, strojích, různých kovových dílech a výrobcích. Ve složitých výrobních linkách lze magnetickou kapsu použít jako mobilní nosič informací o konkrétním produktu po celou dobu trvání příslušného technologického procesu.

Použitím magnetické kapsy se předchází problémům s umísťováním, připevňováním či ztrátou skladových štítků a rozmanitých informačních nápisů či dat všeho druhu, po sejmutí není potřeba čistit povrch, na kterém byla kapsa připevněna (jako je tomu v případě použití lepidel, lepících pásek či popisovacích tužek), informace umístěné v kapse lze v případě nutnosti snadno a rychle změnit atd.

Standardně dodáváme magnetické kapsy ve formátech A6, A5, A4, A3 či ve velikosti vizitky. Na přání lze však magnetickou kapsu vyrobit i v jiném formátu. V porovnání s konkurencí jsou naše magnetické kapsy celomagnetické, magnetují celou svou příchytnou plochou a jejich příchytná síla je několikanásobně vyšší!

Variantou magnetické kapsy je pak magnetická kapsa v samolepícím provedení, u které je magnetický pouze rámeček, držící vnější průhlednou část kapsy. Díky samolepící vrstvě lze tento typ kapsy nalepit na jakýkoliv povrch (i nemagnetický), čímž dochází k rozšíření možností použití magnetické kapsy. V případě nutnosti výměny obsahu kapsy, se pouze rozepne magnetický rámeček kapsy, nicméně zůstává trvale nalepena v místě aplikace.

Magnetická kapsa se tak stává nenahraditelných pomocníkem v mnoha provozech, šetří čas a zvyšuje efektivitu označování, popisování a evidence od nákupu surovin až po dodání výrobku zákazníkovi. Uplatnění nalézají magnetické kapsy též v oblasti fotografování, ale i v domácnostech.

U nás zakoupíte: Magnetické kapsy ve formátech A6, A5, A4, A3 či ve velikosti vizitky

Aktuality

Archiv aktualit

Inovativní a na míru vyráběné magnetické separátory

sollau_separtion_banner.png

Ucelenou nabídku magnetických separátorů a výrobků na míru naleznete na

www.sollau.cz

Přihlásit k odběru newsletteru
Formou e-mailových zpráv Vás budeme informovat o aktuálních událostech a především o akčních nabídkách a slevách. Odběr lze kdykoliv zrušit.

Platby PayPal

PayPal

akceptujeme platby přes PayPal

Sídlo

SOLLAU s.r.o.
Hřivínův Újezd 212
763 07 Velký Ořechov

IČ: 29261759
DIČ: CZ29261759

Kontaktujte nás

tel.: +420 577 013 873
mobil: +420 733 738 330

info@magnet-technology.cz